عکاسی یکی از کارهاییه که آدمای زیادی بهش علاقه نشون میدن. این روزها صحنه ای که توی خیابون ها به خصوص در اماکن گردشگری، زیاد دیده میشه، آدم های دوربین به دست یا گوشی به دست هستن که رو به دوربین لبخند می زنن و از خودشون سلفی می گیرن. شاید اینهمه تلاش ما برای ثبت لحظات بخاطر ترس از فراموش شدن باشه. برای همین سعی می کنیم که با این عکس ها همیشه تصویر خودمون رو در بهترین و شادترین حالت، زنده نگه داریم. به خصوص در عصر حاضر که دوران تکنولوژیه و برای عکس گرفتن لازم نیست کلی زحمت به خودت بدی، هزینه کنی، به عکاسی بری و درمقابل دوربین های عظیم الجثه عکاسخونه قرار بگیری و بهای ثبت عکست رو با چشم درد ناشی از فلش شدید دوربین بپردازی. توی دوران ما هرجا که باشی با اشاره یه انگشت، کلی خاطره ثبت میشه. بعضی عکس ها هم هستن که نمیشه فراموششون کرد و آدم با دیدنشون از هنر عکاس و گاهی هم از شجاعت مدل عکاسی حیرت زده میشه. اما تا حالا فکر کردین که راز این عکس ها چیه و تحت چه شرایطی این لحظات ثبت میشن؟ با ما باشین تا این راز رو براتون فاش کنیم.

عکاسی یا طراحی جلوه های ویژه؟؟!!

درسته که عکاسی طبیعت شغلی پر خطره و شجاعت زیادی لازم داره. اما یه خصوصیت دیگه هم در عکاس ها وجود داره که انگار خیلی از ماها اون رو دست کم گرفتیم. خلاقیت. بله، اگه این ویژگی نبود الان ما شاهد خیلی از تصاویر جالب و مهیج نبودیم.

۱٫ صخره نورد

۲٫ گدازه های جوشان


۳٫ آتشفشان فعال


۴٫ طبیعت طوفانی


برخورد نزدیک از نوع سوم!!

تا حالا براتون این سوال پیش اومده که وقتی از نزدیک از حیوون ها عکس گرفته میشه، طوریکه بزرگترین عضو بدنشون دماغشون به حساب میاد، خود عکاس کجاست؟

۱٫ کلوز آپ روباه

۲٫ سنجاقک از نمای نزدیک


۳٫ پرندگان آوازه خوان

۴٫ سگی در زیر آب


دروازه ای به جهانی دیگر!!

با مشاهده این عکس ها، آرزو می کنین که کاش اونا رو ندیده بودین تا تصویری که توی ذهنتون هست خراب نشه. اما یک حقیقت رو نمیشه نادیده گرفت. اینکه تمام این تصاویر از دل طبیعت وحشی و دست نخورده بیرون نیومدن.

۱٫ شفق شمالی

۲٫ گندمزار طلایی


۳٫ دری به ابدیت


۴٫ دریاچه آینه ای

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید