استفاده از علم اعداد: رمز تاریخ تولد شما چیست؟

استفاده از علم اعداد: رمز تاریخ تولد شما چیست؟

تا به حال به تاریخ تولد خودتان به شکل علمی توجه کرده‌اید؟ مطالعه‌ی طالع‌بینی بخشی از فرهنگ بشری ما بوده‌است که قدمت آن به هزاره‌ی دوم پیش از میلاد برمی‌گردد.

این نظام‌های دقیق و استادانه، موقعیت ماه، خورشید، و ستاره‌ها را در زمان تولد شما ترسیم می‌کنند؛ اعتقاد بر این است که موقعیت قرار گرفتن این‌ها نه تنها ویژ‌گی‌های فردی را نشان می‌دهد بلکه رخدادهای آینده را نیز پیش‌بینی می‌کند.

بسیاری از ما با برج خود آشنا هستیم، و ممکن است مقارنه‌ای با ویژگی‌هایی که طالع‌بینی‌مان شرح می‌دهد پیدا کنیم. برای مثال، من متولد برج حمل هستم،

و چه به برج من مرتبط باشد و چه نباشد، احساس می‌کنم که با ویژگی‌های توصیف شده برای قوچ (من لجوج، وفادار و نسبت به اشتباهات خوشبین هستم) تناسب دارم.

البته، اصولا ممکن است بتوانیم جنبه‌هایی از شخصیت خود را به هر کدام از ۱۲ برج طالع بینی نسبت بدهیم. اما بررسی عمیق‌تر اهمیت تاریخ تولدمان ممکن است به شیوه‌ای شگفت‌آور، جزییاتی مخفی را از کیستی ما فاش‌کند.

کتابی به نام “زبان رمز‌آلود” با افشای واژگان رازآلودِ زبان ماندگار و جاودان زندگی‌مان، موضوع را شرح و بسط می‌دهد.

“زبان رمزآلود تاریخ تولد ها” تالیفی منحصر به فرد است که با ترکیب کردنِ‌ شهود ستاره‌شناسی، علم اعداد، ‌و روان‌شناسی محض، توانایی‌ها، نقاط ضعف، و مسائل اصلی فرد را فاش می‌کند، و در عین حال توصیه‌های عملی و راهنمایی‌های معنوی را نیز فراهم می‌آورد.

بسیاری تصور می‌کنند که تاریخ تولد شما روی شخصیت‌تان و طریقه‌ی ارتباط شما با دیگران تاثیر می‌گذارد. ۱۹ سال از زمانی که کتاب “زبان رمزآلود تاریخ تولد ها” برای نخستین بار منتشر شد می‌گذرد. بعدها بیش از یک ملیون نسخه از این کتاب تجدید چاپ شد، اما هنوز هم خوانندگان را با توصیف شخصیت مطابق با تاریخ تولد ، شیفته‌ی خود کرده‌است.

بر اساس طالع‌بینی، علم اعداد، تاروت، و بررسی‌هایی که گری گولدشنایدر روی ۱۴۰۰ نفر انجام داد، ۳۶۶ تیپ شخصیتی متفاوت وجود دارد.

قدرت، ضعف، و نگرانی‌های اصلی شما مشخص‌تر خواهند شد، وقتی که توصیه‌های عملی و راهنمایی‌های معنوی با شما در میان گذاشته شود. بعد از این‌که شخصیت خودتان را مطالعه کردید، مقاومت در برابر آزمودن شخصیت افراد خانواده، دوستان، همکاران و حتی افراد مشهور بسیار دشوار است.

گزارش‌های علمی شخصیت‌شناسی، با گذشت ۲۱ سال از کاربری‌شان از سوی افرادی با زبان‌های گوناگون در سرتاسر جهان، با دقتی بالاتر از ۹۰ درصد به اثبات رسیده‌اند. داده‌های ما بر اساس ۴۰ سال مطالعه‌ی تجربی گری گولدشتاین روی سرگذشت بیش از ۲۰۰۰۰ آدم است که بر اساس تاریخ تولدشان مورد تحلیل قرار گرفتند.

من بر اساس تجربه‌ی شخصی خودم فکر می‌کنم که زبان رمزآلود نه فقط در توصیف ژرف جزییات پنهان شخصیت‌ام، بلکه در ترسناک‌ترین و شگفت‌آورترین جنبه‌های روابط نزدیک‌ام با دیگر آدم‌ها، به طرز عجیبی درست است.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید