مک لارن 720S

تصویر مک لارن ۷۲۰S، جدیدترین سوپر اسپرت مک لارن

مک­‌لارن جدیدترین خودروی سوپراسپرت خود را طی یک رویداد خاص در آمریکا به مشتریان آینده و بالقوه­‌اش نشان داد و اکنون نوبت ما است که مک­ لارن ۷۲۰S را پیش از معرفی رسمی آن در نمایشگاه ژنو ببینیم.

تصویر خودروی جدید مک‌لارن موسوم به ۷۲۰S توسط کاربری به نام woppum در اینستاگرام منتشر شده است؛ تصویری که نمونه‌ای نارنجی‌رنگ از این خودرو را نشان می‌­دهد. پیش‌بینی می‌شود این سوپر­اسپرت جدید McLaren با نام کد P14 قدرتی معادل ۷۲۰ اسب بخار متریک (۷۱۰ اسب بخار) را از پیشرانه‌ی تویین‌توربو V8 بازبینی‌شده، استخراج کند.

همچنین استفاده از به‌روزترین نسخه‌ی شاسی یکپارچه‌ی فیبرکربنی این شرکت، باعث شده است ۷۲۰S نسبت به مک­‌لارن ۶۵۰S با مشخصات مشابه، ۱۸ کیلوگرم سبک­‌تر باشد و وزن خالص آن به ۱۲۸۳ کیلوگرم برسد.

بر اساس آخرین گزارش‌­ها مک‌­لارن ۷۲۰S جدید، از حالت مسابقه‌­ای خاصی همانند مک‌­لارن P1 بهره می‌برد و آن­‌طور که ادعا می‌شود، در پیست مسابقه سریع‌­تر از P1 خواهد بود. طراحی کلی آن قطعا نسبت به ۶۵۰S جهش بزرگی دارد؛ به‌طوری‌ که خطوط طراحی بدنه همراه با پویایی بیشتر و خطوط طراحی سقف کاملا متفاوت است.

با انتشار اولین تصاویر لو­رفته از این سوپر­اسپرت، احتمال آن وجود دارد که مک‌­لارن تصمیم به رونمایی پیش از موعد این خودرو بگیرد.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید