رنگ مورد علاقه تان چه چیزی درباره شما می گوید؟

رنگ مورد علاقه تان چه چیزی درباره شما می گوید؟

رنگ ها دنیای زیبایی دارند و تقریبا همه ما یک یا چند رنگ مورد علاقه داریم. اما آیا می دانستید رنگ ها می توانند شما را به دیگران معرفی هم بکنند؟ می خواهید بدانید رنگ مورد علاقه تان چه چیزهایی درباره شما می گوید؟ پس این مقاله را مطالعه کنید.
 
 
صورتی
با اینکه این رنگ جذاب درباره روی خیالی شما صحبت می کند، نمی توانید اجازه دهید قدرتتان را تحت شعاع قرار دهد. شاید به خاطر این باشد که عاشق رنگ صورتی بودن یکی از آن چیزهایی باشد که به شکل عجیبی واکنش ( قضاوت ) تند دیگران را به همراه دارد. اگر صورتی را دوست دارید و پنهانش هم نمی کنید می توانید منتقدان را با اعتماد به نفس خود خاموش کنید.
 
 
سبز
خنک و آرامش بخش، دوست دارید قبل از واکنش احساسی قسمت منطقی هر چیز را ابتدا آزمایش کنید. همچنین کسی هستید که می تواند به راحتی در ذهن خود حساب و کتاب کند. با این حال همچنان می توانید زیبایی را در ساده ترین چیزهایی که دنیای اطرافتان دارد ببینید.
 
 
زرد
اگر رنگ زرد را دوست دارید پس خوش بین هستید. به مهربانی اعتقاد دارید و فکر می کنید این زندگی کوتاه ارزش فرو رفتن در غم و قضاوت ها را ندارد. به حرف های بی اساس و حاشیه ها توجه نمی کنید و در کل می توانید دوستی فوق العاده برای دیگران باشید.
 
 
سیاه
درباره چیزهایی که می بینید و می خوانید عمیقا فکر می کنید. دوست دارید خاص باشید و نمی توانید درک کنید که چرا افراد خودشان را با همه چیز تطبیق می دهند در حالی که می توانند متفاوت باشند. این اخلاقتان را می توان در دکوراسیون، لباس پوشیدن و حتی در محل کار دید.
 
 
نارنجی
۱۰ صبح شما ظهر دیگران است. قبل از اینکه خورشید طلوع کند بیدار هستید و برای بیدار ماندن نیازی هم به کافئین ندارید، چون خودتان پر انرژی هستید. فردی مرتب، کار آمد، و جزئیات گرا هستید. هر بار یکی از دوستانتان تغییری می کند سریع متوجه می شوید.
 
 
بنفش
هنرمندانه و بسیار خلاقانه، شما نمونه کامل یک فرد اصولی هستید. دوست دارید خود را با چیزهای فراوانی پر کنید: سوغاتی مسافرت ها، یادبودهایی از گذشته، و تعداد زیادی کتاب. برای شما حتی معمولی ترین چیزها دلیلی قابل توجه برای جشن گرفتن دارند، و وقتی دیگران درکتان نمی کنند برایتان عذاب آور است.
 
 
قرمز
مخالفان شما را با کلمه ” سخت ” توصیف می کنند اما ما ترجیح می دهیم از ” احساساتی ” استفاده کنیم. دوست دارید احساساتتان را به همه نشان دهید ( و شریک شوید ). این یعنی به راحتی دوست پیدا می کنید، اما دشمن هم همینطور. اما آیا این برایتان مهم است؟ اصلا!
 
 
آبی
آبی رنگ آرامش است. معمولا از این رنگ برای ایجاد تعادل در زندگی پر مشغله خود استفاده می کنید. اجتماعی هستید و سخت کار می کنید اما وقتتان خیلی پر است. هرگز نمی خواهید دیگران را نا امید کنید، و وقتی نمی توانید به دیگران کمک کنید حس بدی بهتان دست می دهد.
 
 
قهوه ای
خیلی کمیاب هستید: کمتر کسی پیدا می شود که خواص قهوه ای را درک کند. برای شما این رنگ به اندازه زمین بارور اهمیت دارد. شخصیتی قوی و آرامشی درونی دارید. بدون شک درونگرا هستید، و بودن در کنار کتاب ها، طبیعت، و یا جایی خلوت را به مهمانی ترجیح می دهید. می دانید که چه کسی هستید، و هر کسی که با شما آشنا شود از قدرتتان برخوردار می شود.
 
 
خاکستری
به جای غرق شدن در نوستالوژی ها نگاهتان رو به جلو و آینده است. این بدان معنا نیست که بی احساس باشید. فقط می خواهید احتمالاتی که فردا ممکن است با خود داشته باشد را بپذیرید. فردی هستید اهل کار و عمل. در نوع لباس و طراحی نیز طرفدار سبک های مدرن هستید.
 
 
سفید
خانه تان انعکاس دهنده پاکی و قانون مندی است. هیچ چیز مانند جا داشتن برای همه وسائل و مرتب بودن خوشحالتان نمی کند. سفید اهمیت شما به زندگی تان را برجسته می کند. از آنجا که فردی کمالگرا هستید، ممکن است بسیار حساس نیز باشید.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید