Ferrari 812 Superfast

فراری  از ابرخودروی جدید خود رونمایی کرد. Ferrari 812 Superfast نام عجیب و غریبی دارد، اما قدرتمندترین اتومبیلی است که تا امروز فراری طراحی کرده است.

۸۱۲Superfast قدرتمندترین محصول کمپانی فراری است. به لطف موتور ۱۲ سیلندر ۶.۵ لیتری V12 که قدرتی معادل ۷۸۹ اسب بخار را تولید می کند، شما می توانید به حداکثر سرعت ۳۴۰ کیلومتر در ساعت دست یابید.

این اتومبیل حداکثر ۸۵۰۰ rpm برون ده دارد که به ادعای فراری بالاترین میزان قدرت در اتومبیل هایی است که موتور آنها در قسمت جلو قرار گرفته است. با توجه به این قدرت بالا، فراری این خودرو را چهار چرخ متحرک کرده است و Side Slip Control را به آن افزوده است که در سرعت های بالا تعادل و توازن اتومبیل را حفظ می کند.


از نظر طراحی، ۸۱۲ ظاهری شبیه به مدل های قبلی فراری دارد که یعنی از دو چراغ عقب دایره ای و یک پنجره جلو برخوردار است. این اتومبیل همچنین سری رنگ جدیدی را در محصولات فراری معرفی می کند که Rosso Settanta نام دارد و به آلبالویی نزدیک است.

از سایر ویژگی ها باید به چهار لوله اگزوز و رینگ های آلیاژی منحصربفرد آن اشاره کرد.طراحی داخلی این اتومبیل شبیه سایر فراری هاست؛ چرم و فلزات مرغوب، و نمای قرمز و زرد ویژه فراری و نشان اسب بر روی فرمان.

لازم به ذکر است که فراری امسال هفتادمین سال فعالیت خود را جشن می گیرد. این کمپانی در سال ۱۹۴۷ با نخستین اتومبیل خود با موتور V12 کار را آغاز کرد.

۸۱۲ سوپرفست نیز در واقع ادامه راه اتومبیل های پیشین فراری است و در گرامیداشت تمامی اتومبیل های قدرتمندی که فراری تا کنون معرفی کرده، طراحی شده است. جزییات بیشتر در خصوص این اتومبیل در جریان نمایشگاه خودرو ژنو ارایه می شود.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید