صمیمی ترین کشورهای دنیا

تایلند

این کشور فوق العاده که بین گردشگران تمام دنیا به ” سرزمین لبخند” معروف است، با بهره مندی از طبیعت زیبا، آثار باستانی منحصر به فرد و بازاری ارزان، از نقاط محبوب گردشگران و پرتردد ترین تورهای هر آژانس مسافرتی محسوب می‌شود.

از جهت دیگر، مردم تایلند با روحیه‌ی صمیمی و مهربان خود پذیرای توریست‌ها و گردشگران از اقصی نقاط دنیا هستند و تلاش می کنند اوقاتی عالی و بی نظیر را در طول تورمسافرتی شما برایتان ترتیب بدهند.

اسکاتلند

طبق آماری که به تازگی توسط یکی از مجلات آنلاین در حوزه‌ی گردشگری منتشر شده، اسکاتلند جزو مهمان‌نواز ترین کشورهای دنیا بوده و در رتبه‌ی بهترین و صمیمی ترین کشور در قاره‌ی اروپا قرار گرفته است.

مهمان نوازی اسکاتلندی‌ها از یک طرف و طبیعت خارق‌العاده و دیدنی این کشور از جهت دیگر موجب شده است که گردشگران در قالب تورمسافرتی و تور طبیعت گردی چند روزه به این کشور اروپایی سفر کنند.

فاصله‌ی نزدیک شهر تا طبیعت بکر و همچنین فضای صمیمی در اسکاتلند، این کشور را به یکی از پر‌تردد ترین نقاط سفر آژانس‌های مسافرتی بدل کرده است.

نیوزلند

به لطف فیلم ارباب حلقه‌ها تمامی گردشگران از اقصی نقاط دنیا با زیبایی‌های طبیعی و بصری نیوزلند آشنا شده‌اند. از کوهستان‌های مرتفع با دامنه‌های سرسبز گرفته تا برکه‌ها و دریاچه‌های فوق‌العاده، همه و همه بستری مناسب را برای طبیعت دوستان و ماجراجویان فراهم آورده است که از تورمسافرتی خود نهایت لذت را ببرند.

از دیگر جاذبه‌های نیوزلند می‌توان به مردم خونگرم و مهمان نواز آن اشاره کرد. معاشرت با ساکنین نیوزلند به طور حتم یکی از بهترین خاطرات تورمسافرتی شما خواهد بود.

مراکش

این کشور آفریقایی به طور حتم یکی از فوق‌العاده ترین سفرهای شما را رقم خواهد زد و به عنوان تور مسافرتی به یاد ماندنی در خاطر شما ماندگار خواهد شد.

مراکش به دلیل فرهنگ غنی، قدمت تاریخی و همچنین نوار ساحلی زیبای خود بین گردشگران معروف است. این سایت گردشگری که در شمال آفریقا واقع شده، یکی از مقاصد مورد علاقه‌ی تورهای مسافرتی خانوادگی است.

ساکنین خونگرم مراکش موجب شده‌اند که این کشور در میان ۱۴۰ کشور دنیا در رده‌ی سومین کشور خونگرم توریستی قرار بگیرد.

نپال

باوجود اینکه تنوع فرهنگی در نپال بسیار بالا است و می‌توان با لهجه‌های متفاوتی در این کشور روبه رو شد، اما صمیمیت و خوش برخوردی این مردم، اولین چیزی است که در بدو ورود احساس می شود.

از جهت دیگر، طبیعت فوق العاده‌ی این کشور کوچک موجب شده که طبیعت گردان، این منطقه را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند و در قالب تورهای طبیعت گردی چند روزه به آن سفر کنند.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید