عشق و علاقه، حسی نیست که فقط بخواهیم اونو به انسان ها نسبت بدیم! درسته که میگن انسان اشرف مخلوقاته، اما این دلیل نمیشه که حیوانات عشق و دوستی رو حس نکنن! شاید حتی این حس، در مقایسه با انسان به مراتب خیلی پاک تر ، ساده تر و قشنگ تر باشه. اونها عاشق میشن و زندگی عاشقانه ای رو با جفتشون میسازن، اما شاید فقط تو ابراز عشق به جفتشون تفاوتهایی با ما داشته باشن. نمونه هایی براتون مثال میزنیم تا بدونین عشق بین حیوان ها حتی شاید خیلی جذابتر از دنیای ما باشه!
عشق حیوانات

 حس های قوی میان حیوانات…

مثلا فکر کنین که تمرکز ماهی قرمزها نسبت به انسان ها بیشتره! یا مورچه ها نسبت به انسان ها خیلی خوش سلیقه ترن، چون همیشه بصورت جمعی تصمیم میگیرن و همیشه نظراشونو باهم ادغام میکنن، در مقایسه با انسان ها که خیلی خود رای هم هستن. هوش مورچه ها اونقد بالاست که تو مسائل ریاضی شاید از کلاس پنجمی ها هم قوی تر بشن!
گربه ها سعی میکنن احساسات آدمها رو به بازی بگیرن و وقتی یه انسان بهشون نزدیک میشه یه صدای التماس مانند از خودشون ایجاد میکنن تا انسان ها رو به کمک کردن و توجه بیشتر بهشون ترغیب کنن!
عنکبوت هایی که ازشون میترسیم، عاشق بوی پا و بوی خون انسان ها هستن!
مرغ عشق ها حتما باید با جفتشون باشن تا بتونن زندگی کنن، اما نکته ی جالب تری که بینشون هست، اینه که آمار طلاق بینشون بیشتر از انسانه!!! چون مرغ عشق های نر جفتشون رو متهم میکنن به تخم گذاریِ کم و بعد از اون هم دنبال مرغ عشق های ماده ی دیگه ای میگردن که تخم گذاری بیشتری داشته باشه!!!
دلایلی رو مثال زدیم تا بهتون اثبات شه که عشق و علاقه یا حس داشتن، فقط مختص به انسان نیست، اما در ادامه باهامون همراه شین تا با دیدن این عکس های بامزه، عشق بین حیوان ها رو بیشتر درک کنین.

حلزون

هیچ چیز نمی تونه از هم جداشون کنه !
سگ

قدم زدنِ دست در دست پنگوئن ها!
پنگوئن

زندگی همین خنده های از ته دل هست 
موش

روباه ناز کش!
روباه

آرامش دونفره در آب!
اب

عشق دسته جمعی!
گربه

حس جغدانه ای!
جغد

این زوج خوشرنگ!
طوطی

حس امنیت سنجاب ها نسبت به هم!
سنجاب

حس مراقبت و محبت به هم!
گربه ها

ماه عسل در پاریس…!
کبوتران

گوزن لوس…!
گوزن

میمون کوچولو هایی که از هم جدا نمیشن…!
میمون

عشق میان فیل ها…!
فیل

فقط به خاطر عشق…!
زرافه

لحظه های شیرین…!
گربه

زندگی رویایی…!

گوریل

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید