موستانگ هم لیفت می کند

موستانگ هم لیفت می کند

فورد بخاطر حفظ مشتریانش و جلب نظر آنان ظاهر خودروی اسپرتش را کشیده و آیرودینامیکی با موتوری قوی تر روانه بازار خواهد کرد. خودروسازی فورد اعلام کرد مدل پونی خود را فیس لیفت ارائه خواهد کرد.
طبق اعلام این خودروساز ، خودرو جدید مدل ۲۰۱۸ است که در پاییز و در شمال آمریکا به بازار خواهد آمد ، ظاهر جلو تا عقب آن خطی بوده و به همراه چراغ های LED پرانتزی در عقب خودرو ، ظاهری متفاوت را بوجود آورده است.
فورد یک موتور ۶ سیلندر قدیمی خودش یا یک موتور ۴ سیلندر با توربوشارژ برای تولید گشتاور بیشتر را برای این خودرو در نظر گرفته است. این نوسازی در ادامه حرکت به سوی تغییر ظاهر خودروهای اسپرت به سوی خودروهای SUV است که باعث شده طی سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ ، سیزده درصد افزایش فروش داشته باشد.
فورد در سال گذشته توانست حود ۱۰۵ هزار خودرو را بفروشد و همچنان موستانگ فروش بیشتری نسبت به کامارو داشته باشد.این تغییر وضعیت فرصت رقابت با رقبا را برای فورد فراهم کرده است که باید آن را مدیون جشن ۵۰ سالگی فورد دانست .

فورد خودروی اخیرش را در نمایشگاه بین المللی خودرو در دیتروت نمایش داد ولی از ارائه مشخصات فنی آن چیز بروز نداد اما از آپشن هایی خاص مانند نوع موتوردرخواستی و رنگ جدید و خاص فورد یعنی نارنجی سیرصحبت کرده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید