10 رفتار مردها که نشان می دهد برای همیشه دوستتان دارد

وقتی عکسش را می بینید لبخند روی لبانتان می نشیند و وقتی صدایش را می شنوید ضربان قلبتان تندتر می زند. شما عاشق او هستید و دوست دارید این احساس شادی که گویا در آسمان ها سیر می کنید برای همیشه ادامه داشته باشد.

حتی در قوی ترین رابطه ها هم شک و تردید وجود دارد. تردید در این که آیا او هم شما را دوست دارد؟ چگونه باید بفهمید که او هم واقعا شما را دوست دارد؟ اگر او این ۱۰ رفتار را دارد یعنی عشق تان پابرجا خواهد ماند.

شما را بخاطر زیبایی درونتان دوست دارد

وقتی شما را ملاقات می کند چشم هایش تنها روی جسمتان نمی چرخد. او شما را به خاطر آن چه که هستید ،به خاطر شخصیت، ارزش ها و موفقیت های تان دوست دارد.

از حس شوخ طبعی شما لذت می برد

مردها زنان شوخ طبع را تحسین می کنند. قادر باشند به خودشان بخندند و در لحظات پر تنش بتوانند استرس را کم کنند و کاری کنند که بتوانید در زندگی مشترک خود احساس آرامش و اعتماد به نفس کنید.

تمام دنیای او هستید

حتی لحظه ای به زنان دیگر توجه نمی کند چون شما را انتخاب کرده است. درحین حفظ استقلال با هم کار می کنید، به هم تعهد می دهید، با چالش های زندگی با هم رو به رو می شوید و با هم خاطره می سازید.

به شما احترام می گذارد

احترام کلید اصلی موفقیت در ازدواج است. عشق بدون احترام هرگز بوجود نمی آید. احترام متقابل پلی است که به زوجین اجازه می دهد همدیگر را دوست داشته باشند و با وجود تفاوت ها همیشه کنار هم بمانند.

شما را همانطور که هستید دوست دارد

به عقیده او شما حتی در زیرشلواری و با دمپایی پلاستیکی هم زیبا هستید. زیرا درک او از زیبایی فراتر از زیبایی ظاهری است. او صورت چروکیده و موهای سپید شما را به همان اندازه می خواهد که صورت صاف و موهای ابریشمی تان را در جوانی می خواست.

می داند چگونه ببخشد و چگونه درخواست بخشش کند

او حتی زمانی که اشتباه می کنید از دوست داشتنش کم نمی شود و از این که شما را از نگرانی هایش آگاه کند نمی ترسد. وقتی اشتباهی مرتکب می شود هم به زبان و هم در عمل عذرخواهی می کند.

به رویاهای تان اهمیت می دهد

آدم های خودخواه فقط به مسئولیت ها و رویاهای خودشان اهمیت می دهند. مردی که شما را دوست داشته باشد انرژی و وقتش را برای خواسته های تان خرج می کند چون شادی شما برایش مهم است.

صلح طلب است

او از بحث کردن فرار نمی کند. به عنوان یک انسان صلح طلب جایی برای مخالفت باقی نمی گذارد. شما را به خاطر دیدگاه های متفاوت تان سرزنش نمی کند. برای تمام ایده ها و نظریات شماارزش قائل است چون می خواهد به راه حل برسد.

حساس است

چه در حال تماشای رودخانه باشد و یا برنامه مورد علاقه در هر حال گرمای دستان شما احساس می کند. او تمام این لحظات با شما بودن را با چشمانش ثبت می کند و با آرامشش به شما نشان می دهد که برای همیشه در کنارتان خواهد ماند.

عجول نیست

حتی اگر دیر کنید شکایتی نمی کند. به خاطر این که بستن چمدان طول کشیده است شاکی نمی شود. هیچوقت نمی گوید از منتظر ماندن خسته شده ام یا عجله کن.اگر همسرتان چنین خصوصیات رفتاری دارد بدانید که شما را برای همیشه دوست خواهد داشت

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید