لباس های زیبای پشت ویترین مغازه ها همیشه مرا مجذوب خود می کند و با خودم فکر می کنم دکوراسیون خانه طراحانی که با این ظرافت و دقت لباس های زیبایی را خلق می کنند، چقدر زیبا و متفاوت باید باشد. در این مطلب به سراغ ۹ طراح برتر مد و لباس رفتیم تا طراحی فضای داخلی این طراحان را معرفی کنیم. ارتباط میان طراحی لباس و طراحی داخلی دکوراسیون منزل را از فضای این خانه ها می توان فهمید. دکوراسیون منزل بیشتر شبیه ست کردن لباس با یکدیگر است و نیازمند وسایل و اکسسوری های مناسب است که باعث می شود همه چیز به درستی ظاهر شود. این نکته نشان دهنده این است که مد و طراحی داخلی دست در دست و از یک گروه هستند.


 Alison Antrobus و Ruby Ramirez/ استلا مک کارتنی
 
9 دکوراسیون داخلی به سبک بهترین طراحان مد جهان!

Alison و Ramirez طراحان مد، فضایی را طراحی کرده اند که به رنگ سیاه و بژ بوده و در ترکیب رنگی دکوراسیون از رنگ مسی متالیک در کنار بافت های پیچیده و متنوع استفاده شده است. در تعهد برند استلا مک کارتنی آمده است که از متریال و پارچه هایی که با خشونت بر علیه حیوانات ساخته شده است، استفاده نشود. در طراحی لباس او تنها مواد و متریال ارگانیک و طبیعی به کار برده می شود تا فضایی بوجود آید که در روند حمایت از حیوانات قرار گرفته باشد.

 

 Cary Fernandez/ دولچه اند گابانا
 
9 دکوراسیون داخلی به سبک بهترین طراحان مد جهان!

Cary Fernandez طراح برند دولچه اند گابانا اولین طراحی داخلی خود را انجام داده و دکوراسیون اتاق خواب را با محوریت رنگ خرمایی، شاه بلوطی و بژ خلق کرد. چیدمان منحنی و لوازم چرمی به آشکار شدن ظرافت، زیبایی و اعتبار برند دلچه اند گابانا منجر شده است.

 

 Cristina Souza  و Monica Souza/ تام فورد
 
9 دکوراسیون داخلی به سبک بهترین طراحان مد جهان!

طراحی آوانگارد دو خواهر کریستینا و مونیکا سوزا، فضایی را برای برند تام فورد خلق کرده اند که با پالت رنگی سبز زمردی و سیاه بر جنبه زیبایی شناسی طراحان تمرکز دارد. اضافه شده قطعه هایی از مخمل در دکوراسیون داخلی نشان دهنده عناصر لوکس هستند که مترادف برند فورد است.
 


 
 
Daniela Saliba/ ‎Emilio Pucci
 
9 دکوراسیون داخلی به سبک بهترین طراحان مد جهان!

خانه مد پوچی دارای طراحی چشمگیری است و فضایی که Daniela Saliba طراحی کرده است، به علت ترکیب رنگی پر انرژی و شاداب سبز، صورتی و سفید با نام مستعار "راحتی در فضای باز" نیز شناخته می شود. نیمکت های براق فضا را آراسته کرده و صفحه چوبی مشبک که با لیزر برش خورده است، یادبودی از الگوی مورد علاقه پوچی است.

 

 Jader Almeida / ‎Balenciaga
 
9 دکوراسیون داخلی به سبک بهترین طراحان مد جهان!

Jader Almeida طراح برند Balenciaga برای طراحی داخلی قطعات چوبی انتخاب کرد که دارای خطوط صاف هستند. چراغ های شیشه ای و به رنگ طلایی از سقف آویزان بوده و اشکال معماری گونه ای را نمایش می دهند که خانه مد اسپانیا می پسندد.

 


Mirtha Arriaran/ ولنتینو
 
9 دکوراسیون داخلی به سبک بهترین طراحان مد جهان!

تکه هایی از رنگ قرمز در دکوراسیون نشیمن Mirtha با زمینه رنگی سیاه، سفید و خاکستری حسی متفاوت به فضا داده است. به کمک تابلوهایی از هنر معاصر و مبلمان با فرم ساده و خطوط صاف و منظم، فضای داخلی خصوصیات برجسته برند ولنتینو را به تصویر می کشد.

 

 Luciana Fragali/ ویکتوریا بکهام
 
9 دکوراسیون داخلی به سبک بهترین طراحان مد جهان!

فضای پر نور طراحی شده Luciana به رنگ های بژ گرم و قهوه ای بوده و نیمکت و صندلی های پارچه ای، دوخته شده با دست را به طور برجسته نشان می دهد. دکوراسیون داخلی فضا، عکس های سیاه و سفید طراحان مد و لباس خاصی را به نمایش گذاشته است که همکاری آنها را نشان می دهد.

 

 Susy Acosta/ لانوین
 
 
9 دکوراسیون داخلی به سبک بهترین طراحان مد جهان!

طراحی فضای داخلی Susy به رنگ خاکستری تیره و سیاه بوده و برای افرادی که آن را می بینند از ظرافت و زیبایی خاصی دارد. انتخاب مبلمانی که در لبه دارای آینه کاری هستند و قطعات آینه ای را در آنها می توان دید، از نظر بصری فضایی هندسی را به وجود می آورد که در ذات خانه مد پاریس وجود دارد.

 


Marisol Pinto/ ‎Brunello Cucinelli
 
9 دکوراسیون داخلی به سبک بهترین طراحان مد جهان!


طراح برند ایتالیایی Brunello Cucinelli، طراحی فضای داخلی را با تصویری بر پایه رنگ بژ و شکلاتی انجام داده است و وسایل و مبلمانی را به نمایش می گذارد که تاییدی بر برند لباس Cucinelli است.

 

منبع : چیدانه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید