آموزش خارج شدن از بن کلش آف کلنز

آموزش خارج شدن از بن کلش آف کلنز

*** تنها راه بازگردانیه اکانت شما ، ارتباط با سوپرسل ***

متاسفانه دیروز و در پی بن شدن بسیاری از اکانت ها، برخی سایت ها و کانال ها شتاب زده عمل کرده و به منظور جلب توجه ، مردم را به هجوم و اعتراض در پیج و فورم سوپرسل ترغیب نمودند.

اینکار نه تنها فایده و ثمری تاکنون نداشته و در روز ها آتی نیز نخواهد داشت ، بلکه موجب وخیم تر شدن اوضاع نیز میگردد. چیزی که در این میان واضح است ، عزم راسخ سوپرسل برای برچیدن تمامی روش های غیر قانونی بازی میباشد که طبیعی است افرادی نیز در این میان به ناچار قربانی شوند که سوپرسل برای آن دسته از افراد نیز راه چاره ای دارد و همواره اعلام کرده است که اگر گمان میکنید اکانتتان به اشتباه بن شده است ، با ما تماس بگیرید تا به آن رسیدگی کنیم.

تیم ما از همان ساعات اولیه آغاز موج بن ، با انوشکا ( یکی از کارکنان سوپرسل) ارتباط داشته و تنها پاسخ و راه حلی که ما در این مورد از او دریافت کردیم ، ارتباط با واحد پشتیبانیه بازی و یا ارتباط با ایمیل سوپرسل بوده است.

بنابراین به هیچ وجه فریب افراد سودجو را نخورده و با وعده های آنان تحریک نشوید ، چراکه سوپرسل در کار خود ( مبارزه با تقلب) بسیار جدی بوده و نه تنها به یک اعتراض کوچک در فورمش ، بلکه تاکنون به اعتراضات بسیاری از مردم در سراسر جهان نیز توجهی نکرده است.
 
 
** روش اول : ارتباط با پشتیبانی در خود بازی **

دوستان من ، لطفا به این نکته توجه داشته باشید حجم پیام های ارسالی به سوپرسل بسیار زیاد است بنابراین انتظار نداشته باید که همان لحظه از سوپرسل جوابی دریافت و یا طی چند روز اکانت شما آزاد شود. قطعا روند برسی این شکایات ، چند هفته ای زمان خواهد برد.

لازم به ذکر است که در این روش شما میتوانید به صورت فارسی و کاملا راحت و صریح با پشتیبانی ارتباط برقرار کرده و آن ها رو در جریان اشتباهات رخ داده بگذارید و نیازی به تایپ انگلیسی نیست.

نکته بسیار مهم : دوستان عزیز ، براساس اطلاعاتی که تاکنون از بازگردانیه اکانت برخی عزیزان به دست ما رسیده و با توجه به مکاتباتی که با سوپرسل داشتیم و چیز هایی که از حرف های آنها فهمیدیم ، شما لازم نیست چیزخاص و خیلی عجیبی برای خارج شدن شدن از بن بگید ولی یه نکته بسیار مهم باید در متن هاتون باشه تا سوپرسل اکانت شما رو از بن در بیاره ، که اونم اینه که حتما به این موضوع اشاره کنید که شما مدت ها پیش از مود استفاده کرده اید ولی با اولین اخطار سوپرسل ، آن را از گوشی خود حذف کردید ولی همچنان ایکس مود آثار خودش روبر روی بازی به همراه دارد و به همین علت است که سوپرسل فکر میکند از مود استفاده میکنید درحالی که به هیچ وجه اینکار رو نمیکنید.

درصورتی که با توجه به نکات زیر شده در متن بالا ، درخواسستون رو به سوپرسل ارسال نمایید ، به سرعت اکانت شما باز شده و یا مدت بن ، به زمان کمتری ( مثلا دو هفته) تغییر پیدا خواهد کرد.

برای اینکار ، طبق مراحل زیر عمل نمایید :

۱ – به قسمت تنظیمات بازی خود برید

۲ – از قسمت تنظیمات بازی ، گزینه Help and Support را انتخاب نمایید :

۳– در بخش Help and Support ، بر روی آیکون پیام کلیک نمایید :

۴ – با توجه به تصاویر ذیل ، اطلاعات خود را تکمیل و درخواست خود را به فارسی ارسال نمایید

 
 
** روش دوم : ارسال مستقیم ایمیل به سوپرسل **

همانطور که در روش اول نیز ذکر کردیم ، حجم پیام های ارسالی به سوپرسل بسیار زیاد است بنابراین انتظار نداشته باید که همان لحظه از سوپرسل جوابی دریافت و یا طی چند روز اکانت شما آزاد شود. قطعا روند برسی این شکایات ، چند هفته ای زمان خواهد برد.

لطفا توجه داشته باشید که در این روش ، متن ایمیل ارسالی شما باید حتما به زبان انگلیسی باشد (البته در روش اول از هردو زبان میتوانید استفاده نمایید) به همین جهت تیم ایرانکلش دو درخواست برای خارج شدن اکانت شما آماده کرده است که میتوانید از آنها استفاده نمایید.

متن اول جهت ارسال به ایمیل سوپرسل

Dear Supercell Yesterday and with starting new ban wave , my account has been baned in wrong way because I had never used any mod or any other 3rd party software. Please consider it Supercell and give back my game. I Love my village and work hard for it. Thanks for your answer

متن دوم جهت ارسال به ایمیل سوپرسل

Dear sir Some time ago I get banned in the game But I do not know why! and I think I baned in wrong way because I did not use robot or any other 3rd party software any time .please help me and give back my game , I realy Loved my game. thank you

آدرس ایمیل سوپرسل برای ارسال درخواست خروج از بن :clashofclans.feedback@supercell.com

====================

** خروج از بن برای کسانی که از مود استفاده نموده اند **

خب همونطور که قبلا نیز به شما گفته بودیم و البته قول هم داده بودیم ، تیم ما از دیروز صبح تاکنون درحال مکاتبه و مذاکره با سوپرسل بر سر اکانت های بن شده ( چه استفاده کننده های مود و چه آنهایی که به اشتباه بن شده اند) هستیم که البته سرانجام سوپرسل کمی عقب نشینی کرد و ما موفق شدیم تا به راز خارج شدن اکانت کسانی که از مود استفاده کرده اند نیز پی ببریم.

طبق گفته های سوپرسل ، تنها درصورتی فرد بن شده بخشوده میشود که ندانسته و بدون آگاهی از مود استفاده کرده باشد و هم اکنون این موضوع رو فهمیده و از کرده ی خود پشیمان باشد.

یعنی به عبارتی ای کسانی که از مود استفاده کردید و بن شدید ، اگر میخواهید اکانت بن شدتون رو نجات بدین ، کافیه یه پیام فارسی به از توی بازی به سوپرسل بدین و بگین که من خیلی وقت پیش ایکس استفاده میکردم ولی چند ماه قبل و با اولین اخطار شما ، اون رو پاک کردم ولی با این حال همچنان تاثیرات ایکس مود بر روی بازیه من هست و به همین علت هست که شما فکر میکنید که من از مود استفاده میکنم ، درحالی که به هیچ وجه چنین چیزی نیست.

54 دیدگاه

 1. با سلام خدمت شرکت محترم سوپرسل ببخید من د.وتا اکانت دارم یکی لول ۹۲ و یکی۹۳ لول ۹۲ من حذف شد من با لول ۹۳ از داخل تنظیمات بازی کلش اف کلنز کمک خواستم سوالات امنیتی مانند نام دهکده ایمیل و ایکس پی کلن و این جور چیزا خوب شما با اکانتی که من از تنظیمات بازی محبوب کلش اف کلنز کمک خاستم شما اون رو به مدت دایم مسدودش کردین از شما خاهش میککنم اکانت من را ازاد بکنید شرکت محتم سوپرسل از شما خاهش میکنم اکانت من را ازاد کنید ممنون از بازی وبتو ولی من از شما معذرت میخام سوپرسل محترم لطفا اکانت من رت تزاد کنید ممنون از بازی های خوبتون کلش هم خیلی عالی اکانتمو ازاد کن اسم دهکدمم king abas پادشاه عباس

  • درود خدمت شما..اگر شما از ایکس مود ربات و هر گونه تقلب در بازی استفاده کرده باشید به هیچ وجه نمی توانید اکانتتون رو از بن دائم در بیاورید.با سپاس

   • اکانت من به طور داعم بن شده باید چیکار کنم لطفا کمک کنید وقتی داخل بازی میشم میگه شما به دلیل تلاش برای تصاحب اکانت دیگران اکانت شما به طور داعمی مسدود شد یعنی هیچ راه حلی نیست ؟اکانت من لول۱۷۱بود حیفش ایکاش برگرده

    • درود.اگه بن دائمی شده باشید هیچ راهی نیست.اما اگه اطلاعات هم از جیمیل بازی و اطلاعات اکانت رو دارید و جیمیل هم دست خودتونه از داخل بازی از طریق یه اکانت دیگه (اکانت جدید بسازید) به پشتیبانی بازی پیام بدید به زبان فارسی و درخواستتون رو بنویسید شاید راهی برای بازگشت براتون بدن.

 2. سلام من اکانتی رو میخواستم بازیابی کنم به یک سوال سوپرسل نتوانستم پاسخ دهم و سوپرسل من را بن دائم کرد راه حل چیست ممنون

  • اگه بن دائم شدین هیچ راهی برای برگشت اکانت وجود نداره..این تصمیمات نهایی و غیر قابل برگشتن

 3. سلام ب شرکت خوب سوپرسل اقا من نمی دونستم که بن میشم میخواستم اکانت گم شده مو برگردونم هرچی سعی کردم نتونستم حالا هم غلت کردم اکانتم بن شد دیگه الان نمی تونم برم تو کلش میگه شما تحریم شدید لطفا اکانتمو برگردونینش دیگه این کارو نمی کنم اسم دهکده ام حمیدرضا لول ۱۱۴بود که بن شد خواهش میکنم کمکم کنید

 4. سلام.من نمیدونستم بن میشه لطفا این فرصتو بهم بدین منو از بن دربیارید تروخدا خواهش میکنم نمیدونستم این اتفاق می افته خواهش میکنم .ممنون از شما.

 5. سلام ادمین.من میخواستم اکانت گم شده خودمو برگردونم و ولی سوپرسل اکانتمو بعد از ۵سال بازی بن کرد.میتونم ثابت کنم اکانتی ک میخواسم برگردونم مال خودم بوده.آیا راهی برای برگشتش هست اگه بتونم اثبات کنم?

 6. سلام خسته نباشید اکانت من به دلیل تصاحب اکانت دیگران فیشینگ شده چگونه میتوانم برگردونم ؟لطفا برای راهنمایی من به من ایمیل بزنین.

  • درود از طریق پشتیبانی بازی از توی خود بازی با یه اکانت دیگه به فارسی پیام بدین مشخصات اکانت بدین راهنماییتون میکنن

 7. اکانت من به خاطر امنیتی بن شده از کد بازگشایی میخواد کدبازگشایی را از کجا میتوان دید کد بازگشایی را فراموش کردم در بازی کلش اف کلنز لول۱۵۶با تاونهال ۱۰مکث لطفا کمک کنید

  • درود خدمت شما..کد بازیابی به جیمیل شما ارسال میشه با وارد شدن به جیمیلتون میتونید مشاهده کنید

  • کد بازگشایی رو به کسی نمیدن ، اگه خواستی اکانتتو درست کنی بیا تلگرام ایدی :m1212m13

 8. سلام وصل بودن ۱ اکانت به ۳ تا گوشی منجر به بن شدن اکانت میشه

  دو من چند اکانت روی گوشیم داریم امکان داره قفل بشن چون یکی نیست

  • درود دوست عزیز..خیر بن نمیشی چون خود سوپرسل اومده و سوپرسل ایدی رو گذاشته برای سوویچ راحت تر بین اکانتها..من خودم چندین سال چندتا اکانت داشتم و هیچوقت کسی از داشتن چند اکانت بن نشده و نمیشه پس با خیال راحت بازی کن و بین اکانتها جابه جا شو

 9. سلام.
  من با یه اکانتم درخواست بازی اکانتم رو که قفل شده بود دادم اما سوپرسل به طرز اشتباهی اکانتم رو به طور دائم مسدود کرده راهی برای برگشت اکانتم هس الان ۳ تا ازم بن شده و ۷ تا هم قفل شده اگه راهی بگین بگین ممنون میشم

  • درود اگه بازیتون به اشتباهی مسدود شده میتونید از یه اکانت درخواست بدین و اگه از ابزارهای تقلب مثل ربات یا مود و امثال اینا استفاده نکرده باشین براتون برمیگردونن..در مورد قثل شدن هم احتمالا برای یک یا دو هفته مسدود شدین که خودکار باز میشه

  • سلام .من اکانتم فقل شده .‌ من اکانت خودمو به یکی دوستام دادم . باهم بازی میکردیم که اکانت دیروز قفل شد متأسفانه.بعد نوشته بود توضیح بدین .. منم نوشتم اکانت خود را مدتی به یکی از دوستانم دادم الان دیگر حسابم در دسترس نیست…. این خوبه یا باید چیز دیگه ای مینوشتم؟

 10. هر کی اکانتش به دلایل امنیتی قفل شده بیاد تلگرام تا درستش کنم ایدی m1212m13

 11. اکانتم تحریم شده باز نمیشه از مود یا ربات استفاده نکردم برچسب مو سوپرسل حذف کرده چیکار کنم

  • از طریق یه اکانت دیگه از قسمت پشتیبانی به فارسی پیام بدین و مشخصاتاکانتتون رو بفرسید مثل نام و لول و تاریخ ایجاد اکانت و اسم کلن خودشون توی یه پیام بهتون میگن که اکانتتون باز میشه یا نه…اگه بگن باز نمیشه دیگه راهی برای بازگشاییش نیست.

 12. سلام .من اکانتم فقل شده .‌ من اکانت خودمو به یکی دوستام دادم . باهم بازی میکردیم که اکانت دیروز قفل شد متأسفانه.بعد نوشته بود توضیح بدین .. منم نوشتم اکانت خود را مدتی به یکی از دوستانم دادم الان دیگر حسابم در دسترس نیست…. این خوبه یا باید چیز دیگه ای مینوشتم؟

  • کلش با خرید و فروش بازی مخالفه و احتمالا اینو به عنوان فروش در نظر گرفته از طریق بازی پیام بدین پشتیبانی و مشخصات رو بفرستین و توی مشکلتون بنویسید با یه گوشی دیگه بازی میکردم چند وقت.

 13. سلام من اکانتم بن یا تحریم شده چه کنم از هیچی هم استفاده نکردم تانم ۱۲ بود همه چیزم عالی بود لولم ۱۸۴بود خدااااا.
  توروخدا کمک کنین 😭😭😭😭

  • پیام بدین پشتیبانی بازی از داخل بازی با یه اکانت دیگه و مضخصات اکانتتون رو بدید تا پیگیری کنن براتون

 14. سلام خسته نباشید اکانت من ۳۰روز مسدود شده ..نوشتین به پشتیبانی درون بازی پیام بدین ولی دقیق کدوم قسمت Help and Support ایکون پیامی نداره همینطوری ک توضیح دادید لطفا با جزئات توضیح بدید

 15. لطفلا جواب من را بدهید من دوتا از اکانت هام میرم توش مینویسی اکانت شما تحریم شده توسط فیشنگ اینجور چیزی مینویسی یکی دیگه از اکانت هام رو یکی بن کرده کد میخواد

 16. سلام.من چهار سال پیش اکانت خریدم و اکانتمو ی مدتی داده بودم رفیقم اتکامو بزنه ب رفیقم گفتم ک اکانتمو بپاکه ظاهرا پاک نکرد و هی میومد رو اکانتم منم مجبور شدم ب سوپرسل ایمیل بدم ک یکی هی میاد رو اکانتم و اکانتم متاسفانه بن شد میشه راهنمایی کنید؟ امکانش هس اکانتم برگرده یا ن؟

  • درود.بله شما باید پیام بدید به پشتیبانی بازی از طریق یه اکانت دیگه و مشخصات دقیق اکانت و جیمیلی که بازی بهش وصله بدید و اونا برای اینکه مطمئن بشن اکانت مال خودتونه یک کد بازیابی روی جیمیل میفرستن که از طریق اون کد میتونین اکانت رو پس بگیرید.

 17. باعرض سلام.
  دوروز پیش وارد یک کلن شدم،همین که وارد شدم بازی هنگ کرد و نتونستم بازی کنم وتا همین الان هم من نمیتونم وارد بازی شوم.ظاهرا آن کلن رایک سری آدم نامرد بااستیکر های مخصوص بن کرده بودند.
  آیا راهی برای خارج شدن از بن وجود داره؟
  میشه کمکم کنید.

  • باید به پشتیبانی بازی از طریق یه اکانت دیگه پیام بدین مشخصات اکانت بدین و اگه مشکل از طرف شما نباشه اکانت رو از بن در میارن..اما احتمال اینکه شما یک هفته یا دو هفته بن شده باشید هم هست.لطفا بازی رو باز کنید ببینید چه پیامی رو میده

 18. سلام من اکانتم ۳۱ روز بن شده آیا این روزش تموم شه از بن خارج میشه؟؟؟

 19. سلام من اکانتم ۳۱ روز بن شده آیا این روزش تموم شه از بن خارج میشه؟؟؟
  تروخدا بگین

  • درود..بله وقتی این ۳۱ روز تموم بشه از حالت بن خارج میشید در صورت تکرار احتمالا اکانتتون برای مدت زیاد تر یا دائم بن میشه

 20. سلام من اکانتم مسدود شده وقتی میرم تو اکانت مینویسه شما تا ۳۱روز بعد نمیتونید داخل اکانت بیایین بعداز ۳۱روز برمیگرده؟

  • درود..بله وقتی این ۳۱ روز تموم بشه از حالت بن خارج میشید در صورت تکرار احتمالا اکانتتون برای مدت زیاد تر یا دائم بن میشه

 21. سلام یه نفر اومد تدی کلن یه سری چیزا فرستاد ک اکانتم هنگ کرد و الان هم تا لحظه اخر لود میشه ولی توی اکانتم نمیره اکانت های دیگه رو هم میاره روی گوشی دیگه امتحان کردم بازم همینطوره چیکار کنم؟

 22. سلام توب کلن یه نفر یه سری استیکر فرستاد و بعد از اون اکانتم هنگ کرد و ننیتونم واردش بشم به پشتیبانیم پیام دادم ولی دریت نشد با یه گوشی دیگم رفتم درست نشد چیکار کنم

 23. سلام اکانت من روی ۲ تا گوشی بود بعد الان اکانتم از طرف سوپرسل قفل شده بن نشده فقط زده قفل شده و میگه رمز بزن الان باید چجوری رمزشو پیدا کنم

  • درود .. رمز روی جیمیل شماست اگه توی صندوق ورودی نبود پوشه اسپم رو چک کنین..اگه نبود با یه اکانت دیگه از طریق پشتیبانی پیگیری کنین تا رمز ارسال بشه

 24. سلام دوستان من یک اکانت داشتم رفتم وسوپرسل ایدی کردم۳ جیمیل داشتم یکی از جیمیل ها رو زدم واکانت رو سوپرس ایدی کردم خارج شدم رفتم اکانت دیگم برگشتم ازم جیمیل خواست یک جیمیل دیگه زدم گفت کد تایید ارسال می شود ولی ۱ روزه که ارسال نشده لطفا کمک کنید

  • دورد پوشه اسپم رو چک کنید اگر نبود با فیلتر شکن امتحان کنید اگه جواب نداد باز به پشتیبانی پیام بدین

 25. با سلام
  من گوشیمو فروخته بودم اکانت کلش پاک نکردم و به همین منظور طبق چیزای که تو سایتا دیدم یه پیام به پشتیانی سوپر سل فرستادم که اعلام کردم شخص دیگری در اکانتم هست و بعدش بازی از گوشی خودمم خارج شد و حالا زده مسایل امنیتی قفل شده و ازم کد ۱۲رقمی میخاد چه کنم خواهشا سری کمکم کنید

  • درود..کد به جیمیلتون فرستاده شده جیمیل رو بررسی کنید.

 26. سلام من خولستم اکانت گم شده خودمو برگردونم اما یهو اکانتم بن شد داعم نه ۳۱ روزه چیکار کنم کمتر بشه یا بخشیده شه

لطفا دیدگاه خودتون رو از این مطلب بنویسید

لطفا دیدگاه خود را بیان کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید