پاک کردن اکانت تلگرام

آموزش کامل و تصویری پاک کردن اکانت تلگرام (دلیت اکانت)

تلگرام یکی از شبکه های اجتماعی است که کاربران زیادی را در سطح دنیا به خود اختصاص داده است که این موضوع شامل ایرانیان هم میشود. اما شاید شما به هر دلیلی دلتان بخواهد اکانت تلگرام خود را حذف کنید.خب برخی فکر میکنند که با حذف برنامه از روی گوشی اکانتشان نیز پاک می شود اما اینطور نیست و شما باید اکانت خود را به روشی که در زیر توضیح میدیم پاک کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا مراحل کامل و روش های حذف اکانت تلگرام را با یکدیگر بررسی کرده و تمامی نکات مهم در این زمینه را بازگو نماییم.

مرحله اول :

برای دلیت اکانت باید وارد سایت تلگرام بشید و به قسمت deactivate بروید که ما لینکشو در قسمت زیر قرار میدیم و شما کافیه رو لینک زیر کلیک کنید.

https://my.telegram.org/auth?to=deactivate

و یا در گوگل عبارت دلیت اکانت تلگرام را جستجو کنید و سایت my.telegram.org رو انتخاب کنید.


مرجله دو :

بعد از اینکه روی لینک بالا کلیک کردید این صفحه برایتان باز می شود.

در کادر your phone number شما باید شماره تلفنی که اکانتتان را با آن ساختید وارد کنید.توجه کنید که ابتدا شمارتان به جای ۰ باید ۹۸+ بگذارید.

بعد از قرار دادن شماره روی next کلیک کنید.


مرحله سوم :

بعد از این روی گزینه next کلیک کردید صفحه زیر بارگذاری می شود.

اکنون شما باید تلگرام خود را باز کرده و پیامی که از طرف telegram برایتان ارسال شده را باز کنید که هم به زبان فارسی است و هم انگلیسی که در این پیام یک کد قرار دارد که باید این کد را در قسمت confirmation code قرار دهید.کد فرستاده شده برایتان به شکل زیر می باشد.

پاک کردن اکانت تلگرام


مرحله چهار :

کد رو کپی کنید و اون را داخل قسمت confirmation code قرار دهید و سپس روی گزینه sign in کلیک کنید.

آموزش تصویری دلیت اکانت تلگرام


مرحله پنج :

بعد از کلیک کردن روی گزینه sign in صفحه زیر برای شما باز می شود که در این صفحه شما گزینه دلیت اکانت ( delete account ) رو انتخاب میکنید.


مرحله شش :

بعد از کلیک کردن روی گزینه sign in صفحه زیر برای شما باز می شود که در آن تلگرام به شما هشدار می دهد که تمامی اطلاعات شما روی این اکانت پاک خواهند شد و غیر قابل برگشتن و در آخر صفحه از شما میخواهد که دلیل پاک کرن اکانت تان را بنویسید که اجباری در این کار نیست و می توانید خالی بگذارید و در آخر هم روی گزینه Done کلیک کنید.


مرحله آخر :

بعد از کلیک روی گزینه Done این صفحه ظاهر میشود و تلگرام یک بار دیگر و برای آخرین بار از شما می‌پرسد که آیا از حذف کردن اکانت تلگرام خود مطمئن هستید؟و شما هم اگر مطمئن هستید روی گزینه

yes , delete my account کلیک کنید. به این نحوه اکانت تلگرام شما دیلیت خواهد شد.

پاک کردن اکانت تلگرام

و در پایان هم صفحه زیربرایتان باز می شود که در یک پیغام سبز رنگ به شما میگوید که اکانتتان حذف شده است.

به این طریقه اکانت تلگرام شما حذف خواهد شد، عکستان برای مخاطبنتان حذف می‌شود و نام شما به deleted account تغییر می‌کند.

لطفا دیدگاه خودتون رو از این مطلب بنویسید

لطفا دیدگاه خود را بیان کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید