ارتباط با خانواده همسر

ارتباط با خانواده همسر

چرا با خانواده همسرم ارتباط برقرار کنم؟چطوری اینکارو بکنم؟چه فایده ایی داره؟و و و و … شاید این سوالا برا خیلیا پیش بیاد ولی همیشه میشه شرایط رو جوری پیش برد که کل ورق زندگی برگرده و بشه یک زندگی ایده آل و شما بشین محبوب خانواده پس با ما همراه باشید.

یک ملکه ی همیشگی باشید
یک تابلوی مثبت و ایده ال از خودتان تهیه کنید ،در نظر بگیرید دوست دارید خانواده ی همسر چه تصور همیشگی از شما داشته باشند .

مثلا موهای همواره سشوار شده و شیک
لباس های همواره شیک و تمیز
چهره ی همواره بشاش
متین و ارام
و….
بسیار آسان است. هر کدام ازین ویژگی ها در شما وجود دارد سعی بر تقویت آن داشته باشید و هر کدام وجود ندارد سعی کنید ادای آن را در بیاورید .شک نکنید بزودی همه ی این ویژگی ها در شما تثبیت میشود.

یادتان باشد ،یادتان باشد، یادتان باشد…
شما ملکه ی همسر خود هستید پس همواره مثل یک ملکه رفتار کنید ،بگذارید مردتان ازینکه مالک شماست به خود ببالد یک ملکه هیچ احتیاجی به بدگویی ندارد.هیچ گاه عیب و ایراد رفتاری و …

خانواده همسرتان را به وی نگویید نه بخاطر اینکه انها هیچ ایرادی ندارند بلکه بخاطر اینکه شخصیت شما والاتر ازین است که وققتان را به عیب جویی از بقیه اختصاص دهید .

هر گاه مردتان نکته ی مثبتی درباره ی خانواده ی خود گفت گارد نگیرید .لبخند بزنید و حرفش را سریعا تایید کنید و مطمئن باشید چیزی را از دست نمیدهید بلکه روز به روز نزد همسرتان عزیزتر میشوید.امتحان کنید و نتیجه اش را به ما هم بگویید

مهمانی بگیرید اما ..
لطفا مهمانی مشترک برای خانواده همسر و خانواده خودتان برگزار نکنید.
مطمئن باشید ازین مهمانی صمیمیت بیشتر بین دو خانواده نصیبتان نمیشود .
همیشه پیشگیری بهتر از درگیری و درمان است.

لطفا دیدگاه خودتون رو از این مطلب بنویسید

لطفا دیدگاه خود را بیان کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید