تبدیل عکس سلفی به استیکر

تبدیل عکس سلفی به استیکر

حتماً شما هم با اپلیکیشن گوگل الو آشنایی دارید. اپلیکیشن پیام رسانی که همراه با یک دستیار نرم افزاری مشابه با سرویس گوگل Now عرضه شده است که در صورت استفاده از دستور Google@ می تواند به پرسش های شما پاسخ دهد. این پیام رسان از زمان عرضه اش تا کنون تغییرات زیادی یافته تا بتواند مخاطبان بیشتری را به سوی خود جلب کند.

تازه ترین ویژگی که به اپلیکیشن گوگل الو اضافه شده؛ تبدیل سلفی های شما به استیکر است که قطعاً می تواند بسیار جذاب باشد. اموجی ها همواره برای این که ما بتوانیم منظورمان را هرچه بهتر و دقیق تر به مخاطبانمان در محیط های چت برسانیم، به ما کمک کرده اند. اما انتقال این که دقیقاً شما چه احساسی دارید می تواند دشوار باشد و شاید تنها راه حل، تبدیل سلفی خودتان به یک استیکر جالب باشد.

گوگل الو برای انجام این کار، از شبکه های عصبی بهره می گیرد و در کنار این موضوع، یک تیم هنری در ساخت طرح هایی که می توانند نماینده طیف گسترده ای از ویژگی های مختلف افراد باشند به گوگل کمک کرده است.

برای مثال، در ابتدا طراحان هنری، چندین مدل موی مختلف را به تصویر در آوردند که پس از آن ارزیاب های انسانی به کمک شبکه های عصبی می توانند تشخیص دهند که کدام مدل مو به سلفی گرفته شده بیشترین شباهت را دارد. پس از آن ارزیاب های انسانی استکیرهای خروجی را با سلفی های ورودی مقایسه می کنند تا در نهایت بهترین تصویرها ساخته شوند.

در حال حاضر قابلیت مذکور تنها برای کاربران اندروید گوگل الو در دسترس است؛ اما کاربران iOS نگران نباشند، چرا که گوگل اعلام کرده به زودی آن ها هم می توانند از این امکان جدید و جالب بهره مند شوند.

لطفا دیدگاه خودتون رو از این مطلب بنویسید

لطفا دیدگاه خود را بیان کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید