دختر بچه ای که میلیونر شد

مدلینگ زیبای ۹ساله که با گذاشتن سهام در دو شرکت و ساخت خط تولید لباس های زیبا خود را راه اندازی کرد . این دختر که “ایزابلا برت” نام دارد با حضور در تبلیغات لوازم آرایشی و جواهرات در سال ۲۰۱۲ حدود ۱ میلیون دلار درآمد داشته است.

او اکنون در پایه اول دبستان تحصیل میکند و در مصاحبه اش اعلام کرده است از کارش بسیار لذت میبرد و بیش از بازی کردن های کودکانه به شرکت در تیزرهای تبلیغاتی علاقه مند است .

وی یک بار عنوان جذابترین کودک سال را به خود اختصاص داد و به این ترتیب ایده استفاده از او به عنوان یک بازیگر تبلیغاتی در ذهن یک تولید کننده جرقه خورد.

این میلیونر خود ساخته زیبا به عنوان یک ملکه ی زیبایی شناخته شده است ! ایزابلا یک زندگی لوکس دارد . راننده ثابت که او را به خرید که فعالیت مورد علاقه ی اوست میبرد !

خوردن خرچنگ تازه در وعده ی ناهار و حضور در کلوبهای مختلف و مشهور است ! او  عاشق کفش است و نزدیک به ۶۰ جفت کفش دارد.و برای او که یک میلیونر است این خواسته زیادی نیست

اما با وجود این کفش های پاشنه بلند ، آرایش غلیظ و سنگین و کیسه های خرید فراوان در دستان این دختر ، ایزابلا هنوز در مدرسه ابتدایی است ! بله این میلیونر خود ساخته که خودش به تنهایی توانسته است میلیونر شود فقط ۹ سال دارد!

مادر ایزابلا، سوزانا، گفت: “تا آنجا که به آنچه که او را به ارزش ملموس شما می دانید، آن را احتمالا تا چند میلیون دلار برابر باشد . ما امیدواریم ایزابلا در سهام باز هم سرمایه گذاری کند.

ایزابلا بیش از ۱.۶ میلیون طرفدار و فالوئر  در شبکه های اجتماعی دارد .انتخاب ایزابلا به عنوان ملکه زیبایی کودکان ابتدای بازی او بود به همین دلیل او  صاحب سهم عمده ای در بازار پر زرق و برق دختران شد !

ایزابلا یک کار آفرین شش ساله است .ایزابلا پس از ظاهر شدن در نمایش لباس بچگانه در تلویزیون آمریکا به شهرت رسید.ایزابلا میگوید : من ازین ماجرا احساسی عالی دارم و میدانم مسئولیت بزرگی دارم .من طرفدارانم را واقعا دوست دارم آنها به من میگویند واقعا زیبا و باحال هستم . هیچ چیز بدی در معروف بودن وجود ندارد.

ایزابلا میگوید خط لباس من بسیار پر رونق و موفق است و سوزانا مادر ایزابلا از مدل لباس بودن دخترش بسیار خوشحال است .ایزابلا در باره ی تجربه ی فشن شوی خود که در هفته ی مد نیویورک آمریکا انجام داد میگوید :خیلی سرگرم کننده بود  احساس خیلی خوبی داشتم من راه میرفتم و تمام نورها روی من تنظیم بود و من خیلی زیبا شده بودم!

دختر بچه ای که میلیونر شد + عکس

ایزابلا موفق به کسب ۵۵ تاج و ۸۵ عنوان مراسم مجلل شده است.او یک کارآفرین جوان و موفق است . این دختر ۹ ساله میگوید سرش خیلی شلوغ است و باید هر روز ساعتها ژیمناستیک کار کند تا بدنش روی فرم و زیبا باشد !

سوزانا مادرایزابلا از سوی جامعه مورد انتقادهای فراوانی قرار گرفته است ! مادر  ایزابلا از انتقاد آنلاین بسیاری از افراد میگوید و اظهار میکند خیلیها به او اعتراض میکنند که چگونه اجازه میدهم دختری با این سن کم مانند بزرگسالن آرایش غلیظ بکند و کفشهای پاشنه بلند بپوشد اما من مانعی نمیبینم و فقط میخواهم ایزابلا شاد و موفق باشد او کار خود را دوست دارد

لطفا دیدگاه خودتون رو از این مطلب بنویسید

لطفا دیدگاه خود را بیان کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید