زنان دوست دارند، مردان چطور لباس بپوشند؟

زنان دوست دارند، مردان چطور لباس بپوشند؟

با پنج خانم حرفه ای در زمینه ی پوشاک آقایان صحبت کردیم تا افکارشان را درباره نوع لباس پوشیدن مردان بدانیم.

از ویرایشگر مجله ی آقای پورتر تا یکی از سبک شناسان سایت ASOS و با یکی از مدیران موفق لندنی در زمینه پوشاک مردانه ارتباط برقرار کردیم تا راهنمایی های خود را در زمینه بهترین استایل های مردانه به شما بگویند.

.

هر چیزی که با اعتماد به نفس پوشیده شود جذاب است .

کوزت مک کری(Cozette McCreery) ، طراح و کارگردان برند SIBLING ، می گوید: “به نظر من هیچ چیز کسل کننده تر از این نیست که لباس هایی که مرد پوشیده است ، بخواهد به او شخصیت دهد. لباس پوشیدن باید تنها بخشی از شخصیت او باشد. من یکی از طرفداران بزرگ پیراهن های گرانج (نوعی پیراهن مربوط به دوستداران موسیقی راک) هستم. شاید چون پیراهن های خودم شبیه به آن هستند، که در این صورت، من یک نارسیست (خودگرا) بزرگ هستم.”

.

تلاش خیلی زیاد برای مطابق مد بودن، جذاب نیست .

ویکتوریا هیگز(Victoria Higgs) ، سبک شناس، می گوید: “من به نوعی از فشاری که مردم به خاطر مد تحمل می کنند، نفرت دارم. به نظرم اگر انسانی ظاهر بین باشید، خرید مطابق مد چیزیست که طبیعتا اتفاق می افتد. چیزی که من در مورد پوشاک مردانه می پسندم، این است که اگر شخصیت مستقل خود را داشته باشند، خیلی با ارزش تر از آن است که هر شش ماه کمد لباس خود را کاملا با مد تغییر دهند.”

.

هرگز ساده ها را دست کم نگیرید .

جودی هریسون( Jodie Harrison) ، ویرایشگر مجله “آقای پورتر” می گوید: ” یک تی شرت سفید ساده، یک ژاکت ترمه خاکستری با کیفیت عالی، یک پالتوی پشمی ساده و… ، زنان عاشق این هستند که مردان لباس های ساده انتخاب کنند. رنگ و عمق باید از مردی که آن لباس را پوشیده است بیاید، نه از خود لباس.”

.

لباس رنگی بپوشید، اما با دقت!

گامز گول ( Gamze Gul ) ، سبک شناس شخصی سایت ASOS می گوید: “چند تکه رنگی بین لباس هایتان می تواند خوب باشد و به راحتی لباس هایی که قبلا می پوشیدید را جدید نشان دهد. سعی کنید از رنگ ها استفاده های کوچک بکنید به جای آن که آن را با تمام تیپ خود ترکیب کنید. قانون های قدیمی توجه به رنگ پوستتان هنوز معتبر هستند. در کل هر چقدر پوست شما تیره تر است، می توانید از رنگ هایی روشن تر کمک بگیرید.”

.

برای جین های خوب پول خرج کنید!

کندیک بیلی(Candice Bailey ) ، سبک شناس، می گوید: “توجه به جزییات در خیاطی برای من نکته مهمی است. شلوار جین های بد این نکته را رعایت نکرده اند. یک پسر که تلاش می کند بهترین جفت را برای خود بیابد، باید به ظاهر خود افتخار کند و مشتاق باشد که زمانی را صرف بررسی اندازه و تناسب ظاهر و اندازه لباس های خود کند.”

.

و حرف آخر

بنابراین، به نظر می رسد زنان در واقع، وقتی بحث لباس و آراسته بودن مردان پیش بیاید، انتظارات بیش از حدی از ما ندارند. به سادگی و کلاسیک بودن بچسبید، هویت شخصی خود را داشته باشید و بیش از حد تلاش نکنید. بزرگترین ابزاری که یک مرد می تواند داشته باشد چیست؟ اعتماد به نفس!

آیا این به این معنی است که دیگر نباید نگران این باشیم که چطور به نظر می رسیم؟ و آیا شما فقط به سلیقه خودتان و فقط برای خودتان به تنهایی لباس می پوشید؟ چند نفر از شما وقتی صحبت از لباس و استایل می شود، به طور منظم دنبال نظر و مشاوره شریک زندگی خود هستید؟

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید