طالع بینی هندی زن متولد بهمن

طالع بینی هندی زن متولد بهمن

زن متولد بهمن اگر محیط و شرایط مشوق او باشد، از شهرت خیلی خوشش می آید. او صفاتی نزدیک به نبوغ دارد. از نظر فکری و روحی معمولا ثابت قدم و با وقار است و همیشه می داند مقصود و هدفش چیست.

گرچه در مسایل عشقی به آسانی نوسان پیدا می کند، لیکن موجودی با محبت است و علاقه خودش را نشان می دهد، البته او را به آسانی نمی توان به دست آورد. او هرگز خود را به پای شما نخواهد افکند، زیرا معمولا کمی سرد و کناره جوست.

هنگامی که از زاویه خویشتنداری اش به او می نگرید، او را دوست داشتنی، اجتماعی، شوخ، باهوش و جذاب می یابید. معمولا به وسیله حلقه ای از دوستان و تحسین کنندگان احاطه شده است.

اگر بتوانید توجه او را جلب کنید موجود خوشبختی هستید، زیرا شخصیت او غنی است و از صفات خوب و پربار خویش، آزادانه دیگران را برخوردار می کند.

باور کنید نمی توانم زن متولد بهمن را به خوبی توصیف کنم و بگویم شبیه به چیست. چون زن متولد بهمن پیرو هیچ چیز نیست. گاهی موهایش را مثل پسرها کوتاه می کند و دامنی می پوشد که قوزک پایش را هم می پوشاند.

زنان متولد برج بهمن اولین کسانی بودند که سایه چشم صورتی، قرمز روشن و آلبالویی و رژلب ارغوانی مصرف کردند. چون گرایش زیادی به جفت و جور کردن رنگها دارند .

همه ما می خواهیم که دیگران ما را دوست بدارند اما هر یک به روشهای مختلف. تا جایی که می توانید به او آزادی و استقلال دهید تا شما را دوست بدارد.

اگر همسر شما متولد برج بهمن است انتظار نداشته باشید که آرام بنشیند، دمپایی شما را جفت کند و بچه را در تخت بخوابند و هر شب شیر کاکائو درست کند.

در غیر اینصورت یک شب وقتی به خانه بر می گردید می بینید که طغیان کرده، شیرکاکائو را روی تخت ریخته ، دمپایی شما را پوشیده و از خانه بیرون می رود.

قطعاً پس از ازدواج برای خود حساب بانکی جداگانه ای دارد. او دوست دارد که مردش بیرون از خانه کار کند شاید مجبورشوید در منزل بمانید از نوزادتان نگهداری کنید !

او می خواهد درخشش خود را حفظ کند و دوست ندارد که ببیند با یک کهنه بچه، از جلا افتاده است. از آنجا که نظرش در باره همه چیز تغییر میکند، گاهی دو رو به نظر میرسد.

گاهی نیز عمداً سعی می کند، شما را عصبانی کند. بهترین برخورد این است که یک کلمه هم حرف نزنید و پیشنهاد نکنید چون مطمئناً بر خلاف نظر شما عمل خواهد کرد.

او بچه ها را مثل هم تربیت می کند. او می تواند خیلی افراطی باشد و بدون هیچ نگرانی در اتوبوس به بچه شیر بدهد.زن متولد بهمن می خواهد بچه ها را متناسب با قرن جدید تربیت کند و آنها را به مدارس خارجی بفرستد.دختر متولد بهمن برج تندر و صاعقه طالع بینی است.

لطفا دیدگاه خودتون رو از این مطلب بنویسید

لطفا دیدگاه خود را بیان کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید