در یک نظرسنجی بین‌المللی که انجام شد مشخص شد که همه توجه خانوم ها به اندام ورزشکاری یا موهای بلند و پر پشت نیست بلکه معیار دیگری مهم ترند.

 

کدام ویژگی مردان برای زنان جذاب است؟

به اعتقاد شرکت کنندگان در یک نظرسنجی بین‌المللی، جذابیت مردان حتماً به دلیل داشتن اعضای صورت زیبا و بدن ورزشکاری نیست و معتقدند که هر مردی که مرتب و تمیز باشد، شانس زیادی برای تحت تاثیر قراردادن اطرافیان خود دارد.

دومین شرط، اعتماد به نفس و پس از آن خودداری و لبخند زیبا بوده است. در عین حال تنها ۱ درصد از شرکت کنندگان معتقدند که موهای پرپشت و سالم، شرط حتمی برای زیبایی مرد است.

این نظرسنجی نشان داد که خانم ها اهمیت زیادی برای عطر مردان قایل اند و به نظر آنها بوی خوش ادکلن مرد را جذاب تر می کند.

 

مشخصات یک چهره زیبا برای خانم ها و آقایان چیست؟

آکادمی جراحی زیبایی آمریکا، مشخصات یک چهره زیبا برای خانم ها و آقایان بیان کرد.

یک چهره زیبا برای خانم ها را پوست کمی برنزه و نه رنگ پریده، صورتی باریک و بدون چربی اضافه، لب های پر، ابروهای پر و تیره، مژه های بلند و باریک، گونه های برجسته، پلک های باریک، بینی باریک، پوست شفاف و کشیده و بدون چین و چروک، دندان های سفید و مرتب، چشم های درشت و شفاف و پیشانی بلند، در نظر می گیرد.

در مقابل ویژگی های یک چهره زیبا برای آقایان؛ پوست تیره تر و سبزه، صورت جمع وجور و باریک با چربی کم، لب های قرینه، ابروهای تیره و مژه های پر، پهن تر بودن نیمه فوقانی صورت نسبت به نیمه تحتانی، چانه برجسته که نشاندهنده قدرت مرد است،

فک پایین قوی و بازاویه های مشخص، ابروهای پر و تیره، شیار بین بینی و لب کم عمق و پلک های نازک است.

لطفا دیدگاه خودتون رو از این مطلب بنویسید

لطفا دیدگاه خود را بیان کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید