چند راهکار برای برخورد با همسر بداخلاق و عصبی

 

چند راهکار برای برخورد با همسر بداخلاق و عصبی

بعضی از همسران هستند که کمی بداخلاق باشند یا از کارهای روزمره ناراضی و عصبی باشند که این باعث میشه جو صمیمی خانواده را به هم بریزه اینجاست که باید با راهکارهایی جلوی بداخلاقی و عصبانیت رو گرفت و به جای اینکه بیشتر این بداخلاقی رو زیاد کنیم با این راهکارها از شدت آن کم کنیم تا به مرور زمان این بداخلاقی و عصبانیت از بین برود.

 

راهکار اول : باورش کن
بیشتر مردان دل شان می خواهد که که همسرشان باورشان کند .انها دوست ندارند که همسرشان در توانایی ها واستعدادهایشان(مثلا در تامین امنیت ورفاه و…)شک داشته باشد.با رفتار و گفته هایتان به آن ها بفهمانید که توانایی ومهارت واستعدادوپشتکارشان را باور داریدالبته دروغ نگویید بلکه سعی کنید خصوصیت مثبت وی را پررنگ تر کنید.

 

راهکاردوم:حرف بزن
برای اینکه همسرتان بفهمدشما اورا درک میکنیدو اورا با همه کم و کاستی هایش به عنوان مرد زندگیتان قبول دارید خودتان را موظف کنیدکه هر روز به مدت کوتاهی درهمین خصوص با او حرف بزنید ..بیست دقیقه که در هر روز زیاد نیست .هست؟حتی اگر جوابتان به این سوال مثبت باشد.باز هم این صحبت بیست دقیقه ای را از همسرتان دریغ نکنیدچون تاثیرش خیلی بیشتر از بیست دقیقه است که در ذهن شماست.

 

راهکار سوم: روی اعصابش راه نرو

آیا شما دوست دارید کسی به شما بگوید که این کار را بکن وآن کار رانکن؟مردها هم مثل شما و خیلی بیشتر ، دلشان نمیخواهدهمسرشان مدام از انها بخواهد که زیر ورو شوند تا آنجا که میتوانید مردتان را آنچنان که هست قبول کنیدخیلی از مردهااز اینکه همسرشان بخواهد آن ها را مدام تغییربدهدآزرده خاطر وگاه خشمگین میشوند بانوی عزیز یاد بگیر با پنبه که نه با ابریشم سر ببری. همواره سعی کن انتقادهایت را با سیاست و مدبرانه مطرح کنی.

لطفا دیدگاه خودتون رو از این مطلب بنویسید

لطفا دیدگاه خود را بیان کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید