وب سایت بهتر از دیروز: اگر همیشه به کلاس های ساعت ۸ صبح دیر می رسید و فقط وقت اینو دارید که یا صبحانه بخورید و یا مسواک بزنید دارید اشتباه می کنید! فقط با یک فنجان و مایکروویو دستورالعمل صبحانه هایی رو بهتون میدیم که هم سلامت دندونهاتون تضمین بشه و هم صبحونه مقوی نوش جان کنید.

 
5 صبحانه فنجانی در 5 دقیقه !

فرقی نمیکنه در حال رفتن به مدرسه و دانشگاه باشید یا سر کار ، یه صبحونه خوشمزه و مقوی انرژی تون رو تا آخر روز بالا نگه میداره ! علاوه بر اون صبحانه کامل باعث میشه اشتهای کمتری برای ناهار داشته باشید و اندام متناسب تری داشته باشید .

چند ایده برای آماده کردن صبحانه در کمتر از پنج دقیقه داریم که ارزش امتحان کردن رو حتما دارند :

شماره یک – تخم مرغ مخصوص

 
5 صبحانه فنجانی در 5 دقیقه !

۲ عدد تخم مرغ ، ۲ قاشق شیر ، کمی پنیر پیتزا و ادویه ها مثل نمک و فلفل و آویشن رو با هم در یک طرف خوب هم بزنید . داخل فنجون تون رو چرب کنید و مایه ای که آماده کردید رو در فنجون بریزید . ۲ دقیقه برای پخت تخم مرغ مخصوص در مایکروفر کافیه ! نتیجه خیلی خوشمزه و خوش قیافه ست .

 

شماره دو – مافین بلوبری فنجانی

 
5 صبحانه فنجانی در 5 دقیقه !

شکر ، آرد ، شیر ، بکینگ پودر و وانیل رو با هم مخلوط کنید .  حالا تکه های میوه دلخواهتون رو بهش اضافه کنید و ما بلوبری رو پیشنهاد میکنیم اما از هر میوه دیگری هم می تونید استفاده کنید . مایه ی آماده شده رو تو فنجون بریزید و بذارید تا ۲ دقیقه در مایکروفر بمونه تا آماده و مغرپخت بشه . تا مسواک بزنید و برگردید مافین آماده شده !

 

شماره سه – تست فرانسوی با طعم موز

 
5 صبحانه فنجانی در 5 دقیقه !

نون تست رو به تکه های کوچیک تقسیم کنید ، موزها رو هم خورد کرده و به نون ها اضافه کنید . یه کم شیر و شکر و مغز دلخواهتون مثل گردو و بادوم رو هم به این ترکیب اضافه کرده و مخلوط کنید . به این ترکیب اجازه بدین تا چند دقیقه استراحت کنه تا طعم ها به خورد هم برن . حالا ترکیب آماده ست تا بره تو مایکروفر . ۲ دقیقه زمان واسه آماده شدن تست فرانسوی مون کافیه !

 

 شماره  چهار : املت سرآشپز

 
5 صبحانه فنجانی در 5 دقیقه !

 سبزیجات مورد علاقه تون مثل اسفناج ،پیاز ، کلم بروکلی ، گوجه فرنگی و فلفل دلمه ای رو خرد می کنیم . اگر دوست داشتید میتونید ژامبون یا سوسیس هم اضافه کنید . ۱ یا ۲ تخم مرغ هم به این ترکیب اضافه کنید و خوب مخلوطشون کنید و تو فنجون بریزید . کمی پنیر هم اگر روش بریزید خیلی ترد تر و خوشمزه تر میشه !

 

شماره پنج و آخر – کیک قهوه

 
5 صبحانه فنجانی در 5 دقیقه !

بیسکوئیت مورد علاقه تون رو خرد کنید و تو یه ظرف بریزید ، بهش شکر ، شیر ، وانیل ، پودر قهوه و یکم بادوم اضافه میکنیم . ته فنجون رو یه کم چرب کرده و موارد رو میریزیم . به مدت ۱ تا ۲ دقیقه تو مایکروفر با حرارت بالا بمونه برای نوش جان کردن آماده ست !

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید